Туристическо-визовый центр "MEDUZA"

067 472 73 78

093 216 38 43

Время работы:

Пн-Пт 10:00 - 19:00

Email:meduza.visa.travel@gmail.com

meduza.visa.travel@gmail.com

 

Найкращі пропозиції відпочинку

Наша компанія організує для Вас відпочинок враховуючи всі побажання та унікальні критерії, які важливі саме для Вас! Курорти для пляжного відпочинку, канікули в Європі або екзотична відпустка в Азію. Спектр пропозицій вражає і надихає на нові подорожі кожного нашого туриста не залежно від віку.

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ ІЗ ПИТАНЬ ІММІГРАЦІЇ 

Консультація та домпомога у різних типах імміграції: навчання за кордоном, легальне працевлаштування, відвідування родичів і рідних, а також ми відслідковуємо всі державні зміни в звязку з пандемією Covid-19.
Ми з радістю кваліфіковано проінформуємо Вас про зміни та нові правила.
Маємо вражаючий досвід з позитивним рішенням імміграції в такі країни як : Сполучені Штати Америки, Королівство Великобританії, Канади, Європи, Азії та інших.
Зателефонуйте нам  — ми вже готові надати повну інформацію про суттєві нововведення.
Наші контакти: 8 093 216 38 43, 8 067 472 73 78
Електронна адреса: visa.meduza@gmail.com

 

Авіаквитки

Актуальні пропозиції найкращих варіантів авіаквитків, як внутрішніх так і міжнародних рейсів. Наші менеджери нададуть повну інформацію та запропонують безліч варіантів авіаквитків, які Ви зможите відразу купити в офісі або on-line через зручний для Вас мессенджер. Ми вже чекаємо на Ваш запит пишіть і телефонуйте у зручний для Вас час. 

 

Страхування

Договір туристичного страхування надасть Вам уникнути негативних ситуацій під час відпочинку, як закодоном та і в Україні. Страхування покриває витрати на лікування амбулаторне, стаціонарне і навіть має покриття від хвороби Covid-19. За лічені хвилини у нас в офісі або online з допомогою зручного для Вас мессенджера Ви можете застрахувати всю родину і вирушити в яскраву подорож. 
Страхові компанії : PZU, Гардіанс, Еталон, Провідна, VUSO

 

Навчання у ВНЗ світу

Україна має успішний перелік університетів та академій, але диплом міжнародного рівня значно кращий в умовах сьогодення, конкуренція серед спеціалістів дуже висока у світі. Навчання за кордоном надає нові можливості, підвищує рівень іноземної мови в рази і дарує нові знайомства. 
Мовні курси чи навіть ВУЗ це вже не модна тенденція — це актуальна частина успіху в майбутній успішній кар’єрі. 

 

Ваше имя (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

×